rahat loppu eikä cipralexia

Olipahan tuskaset joulun välipäivät, kun ei ollut rahaa cipralexiin. Samperi sentään. Heti tuli niin suuri ahdistus, että tuli mieleen itsemurha-ajatukset ja kaikki mahdollinen paska mikä mieltäni varjostaa... Syön cipralexia lopun ikäni, slurps. Enkä ollut kuin 4 päivää ilman sitä. Onneksi kuitenkin oli zyprexaa plakkarissa.
71316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mitä helvetilliä vaivoja joudut kärsimään,ne lääkkeet tuhoaa aivosi jos jatkat niiden syömistä,terv.dardiivi dyskineaan lääkkeistä sairastunut,mikä on kamala tauti,masennuslääkkeet tuhosivat loppuelämäni.

Äänestä
  • ihminen zypreka on neurolepti,lopeta ajoissa ennen kun on liian myöhäitä.

    Äänestä

ehkä niin vaarallinen lääke,mutta jos et ole psykoottinen lopeta ihmeessä se neuroleptien syöminen,ne aiheuttaa ekstapyramidiilioireita,parkinson,dyskinesia,akatisi,itse lopetin,mutta elän loppuelämäni tämän sairauden kanssa,pää vapisee en voi olla kuin levossa koko ajan,päästä nykäsee,kamala tunne,en voi kaupassa käydä ainoastaan jotain ruokaa kioskilta propralin avulla,kamalaa kun lääkärit noita hirvittäviä myrkkyjä määrää.

Äänestä
  • maksani tuhoitui masennuslääkkeistä,myrkkyjä kaikki.

    Äänestä

masennuslääkkeiden syöminen,tiedätte sen jälkeen mikä vieroitus helvetti on edessä,käykää verikokeissa,masislääkkeet tuhoaa mm.maksan.

Äänestä

maksa-arvot korkealla,koska en käytä alkoholia ollenkaan,nämä masis lääkkeet tuhoavat maksaani,lopetin ne,mitkä vieroitusoireet,tämä on maanpäällinen helvetti,lääkäri vaan pyörittelee päätään äimän käkenä,ei ymmärrä mitä tuhoa ne ihmiselle aiheuttaa.

Äänestä

myrkkyjä, nehän on ruutiaineesta valmistettuja aineita joita lääketehtaat ja lääkärit myyvät,hirvittäviä myrkkyjä,olen invalisoitunut loppuelämäkseni,neurologin toteama dyskinesia,kamala tauti en tiedä koska saan hermomyrkkyä,älkää syökö noita hemmitin serogualia,parempi joku nukahtamislääke,oikein otettuna ei aiheuta riippuvuutta,neuroleptit aiheuttaa vakavaa riippuvuutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bunuelxxxxxx kirjoitti:

Olipahan tuskaset joulun välipäivät, kun ei ollut rahaa cipralexiin. Samperi sentään. Heti tuli niin suuri ahdistus, että tuli mieleen itsemurha-ajatukset ja kaikki mahdollinen paska mikä mieltäni varjostaa... Syön cipralexia lopun ikäni, slurps. Enkä ollut kuin 4 päivää ilman sitä. Onneksi kuitenkin oli zyprexaa plakkarissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu