valkoiset

http://www.yle.fi/uutiset/ulkomaat/vasen/id50394.html
Jauhonaamat raiskaa lapsia sudanissa!!!! Juuri tuollaisia ne kaikki lakanat ovat! hirteen jok'ikinen!
4259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mitenkähän valkoisia nuo afrikan unionin maista kotoisin olevat rauhanturvaajat sitten ovatkaan?

Äänestä
  • noilla oo mitään tekemistä näiden rikosten kanssa

    Äänestä

saattaapi naamanväri poiketa pääosassa tapauksia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


raiskailee lapsia! kirjoitti:

http://www.yle.fi/uutiset/ulkomaat/vasen/id50394.html
Jauhonaamat raiskaa lapsia sudanissa!!!! Juuri tuollaisia ne kaikki lakanat ovat! hirteen jok'ikinen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu