boikotti subtv:n älytöntä ohjelmapolitiikkaa vastaan http://www.adressit.com/subtv
Vastaukset 10
- ihanaanaa
Kiitos subi kun lopettit vajaaälyisille suunatun painin näyttämisen. Vuoden uroteko!!!!!!!
- wrestlingfan
makunsa kullakin.. sun kirjotus osottaa sun oman tasos niin en ehkä hirveesti viisastelis..
- herra jumala
oo hiljaa jos ei oo parempaa sanottavaa!!! vittu!!
- Girl_____
Vitun homot!!!!! oliks pakko JUST se mun lempi sarja??!! en kyl nää katto subia!
- herra jumala
WWE olikin paras ja nyt ne kusipäät sen lopetti sen. kyllä vituttaa!!!! saatana!!!
- Lisää Perusteluita!
Anna HYVIÄ perusteluja miksi subtv pitäisi lopettaa. Muussa tapauksessa kirjoittamiseen mennyt aikasi meni hukkaan.
- herra jumala
ne lopetti smacin ja rawin. vähä vituttaa!!!
- niiin
älytöntä mielestäsi on? Miksi laittaisin nimeni siihen, perustele! Hyviä ohjelmia sieltä silloin tällöin tulee, toisin kuin ykköseltä ja kakkoselta, joilta ei tule mitään järkevää.
- ihme skeidaa vastaan
ei vähempää vois kiinostaa isot ja järkensä menettäneet lapset.
- Merihepoinen
13-vuotias poika kattoo kalsareissa heiluvia öljyttyjä miehiä halailemassa toisia kalsareissa heiluvia öljyttyjä miehiä. Välillä saadaan nauttia huonosta näyttelystäkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2172327
- 1011661
- 1141093
- 1111005
Olen osastolla
Henkisesti olen aivan rikki siitä mitä olen tehnyt. Lisäksi olen vakavasti sairas. Verikokeet kertoo sen.71902- 55778
- 65737
Oletkohan tajunnut mitä olen päättänyt
En tule koskaan, ikinä, sanomaan sinulle mitään, ei tervehtimistä, ei aloitetta, ei katsetta, ei mitään, koska et ole si42702- 31689
Sinulle nainen
Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M78644