Hei kuka osaa auttaa mua? Mä en tiiä yhtään mikä on kyseessä: Kun mulle tulee vessahätä mä meen vessaa, mutta pöntölle istuttuani tulee vaan pelkkää ilmaa sieltä paksusuolesta. Sen jälkeen olo on kuin olis käyny veesas mut ei. Mikä voisi olla kyseessä?
outoakäytöstä
njk
4325
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
.......
Paksusuoli painaa virtsarakkoa, kun ilma poistuu suolesta paine virtsarakossa vähenee.
Siis onks se jotenki vakavaa? Pitääks mun mennä lääkäriin, hyrr mä inhoon lääkäreitä. Tai onks jotaki kotikonstii? Samoin käy että joskus tuntuu että rakko halkeaa ja pitää mennä vessaan, mutta mutta, ilmaahan se vain oli. Mua oikeesti kammottaa, mikä mul on. Ja mun periaatteisiin kuuluu etten mä kerro kenellekkään mun ''vaivoista''
Siis ei mulla mitään ongelmia virtsaamises oo vaa ulostamisessa : D On tosi rasittavaa juosta koko ajan vessaa ilman mitää syytä, ja kun ei tiiä onks oikee hätä. En mä sitte tiiä onks se ummetust.