Hilux -90

Minkä kokoiset maastonappulat menee katsastuksessa pelkällä muutoksella läpi?

Ajattelin 31x10.5"

Ja saako laittaa 15" vanteet, kun normaalisti 16"?
2644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

katsastus konttorilta, siellä ainaskin tiedetään.

Äänestä

Menee muutoksella läpi, itsellä just tuollaiset 31X10,5 - 15 alla vastaavassa hiluxissa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rompe kirjoitti:

Minkä kokoiset maastonappulat menee katsastuksessa pelkällä muutoksella läpi?

Ajattelin 31x10.5"

Ja saako laittaa 15" vanteet, kun normaalisti 16"?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu