TODE,yks juttu sulle !

Löysin kirppikseltä sen kirjan,joka kertoo niistä jalanjäljistä hiekalla. Juteltiin viimekesänä.

Eli kirjoittaja on:
Margaret Fishback Powers

Kirjan nimi on:
Jalanjäljet
Tutun laulun tarina

Kustantaja:
KARAS-SANA,

:) !
3142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tämä päiväni on ollut yhtä Karas-Sana- ja Uusi Tie -tuotantoyhtiötä! Olen käynyt läpi useamman sataa kirjaa, joista suurin osa oli juuri noiden kahden em. yhtiön tuotoksia.

Oletko se sinä, joka etsit joskus muinoin tältä foorumilta käsin pyöritettävää vatkainta?

Äänestä
  • Ei sit syöksyny tää kirja vastaan,ku plarasit kirjoja?

    Äänestä

  • _Josefiina_ kirjoitti:

    Ei sit syöksyny tää kirja vastaan,ku plarasit kirjoja?

    Hmm..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


_Josefiina_ kirjoitti:

Löysin kirppikseltä sen kirjan,joka kertoo niistä jalanjäljistä hiekalla. Juteltiin viimekesänä.

Eli kirjoittaja on:
Margaret Fishback Powers

Kirjan nimi on:
Jalanjäljet
Tutun laulun tarina

Kustantaja:
KARAS-SANA,

:) !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu