Perkele ja jumala syyllisiä

Kehno tilanteemme on kummankin syytä. Repikää ne panssareillanne pois jalustoiltaan ja hirttäkää kannattajat, kuin Irakissa!
3218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

....nyt haluat?

Äänestä

Se toinen on tuhannet vuodet vittuillut ihmiskunnalle.

Äänestä

Ei voi olla, kun kumpaakaan ei ole olemassa. Satuhahmoja kuten joulupukkikin.

Itse olet syyllinen ja yrität peitellä sitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suomalaisten kirjoitti:

Kehno tilanteemme on kummankin syytä. Repikää ne panssareillanne pois jalustoiltaan ja hirttäkää kannattajat, kuin Irakissa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu