Loistavaa palvelua Jyväskylässä

Palasin juuri operaatiosta Jyväskylästä. LOistavan hyvää palvelua, kiva staffi ja siisti paikka. Tulee varmasti hyvä lopputulos. Maltan tuskin odottaan kun tikit otetaan pois.
41278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

silmäluomileikkaukseen myös jyväskylään

Äänestä

tällä kertaa leikkauttamassa?

Äänestä

millaisessa operaatiossa olit jyväskylässä. olen harkinnut ajan tilaamista rintojen kohotukseen.

Äänestä
  • Valitettavasti J.kylä ei ole asianmukainen, MODERNI paikka millekään operaatiolle. Kävin siellä konsultaatiossa ja petyin.
    Edelleen vanhat, tutut leikkausmenetelmät pätee siellä, mitään uutta ( LeJour yms) ei haluta opiskella . Vahinko !!!
    Surkeat kirurgit !!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juuri palannut kirjoitti:

Palasin juuri operaatiosta Jyväskylästä. LOistavan hyvää palvelua, kiva staffi ja siisti paikka. Tulee varmasti hyvä lopputulos. Maltan tuskin odottaan kun tikit otetaan pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu