kertokaa pliis kaikki ketkä

aloitin pillerit 2kk sitten, ja rinnat kasvoivat 2k ne on nyt d ihan hirveetä!!! nyt lopetin toivottavasti rinnat muuttu takas b kokoseks... kasvoiko teillä kaikkilla rinnat yasminista??? mikä merkki olis parempi??? KIITOS
3335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ite oon käyttäny pillereitä kohta 8 kk ja en oo huomannu että rintojen koko ois mihinkää muuttunu.. Mut jos kokeilisit jtn muuta ehkäisymenetelmää nii ehkä säästyisit rintojesi kasvulta. Yleensä mitä olen kuullut, niin rintojen koko palautuu takaisin norm. kun lopetat käytön.

Äänestä

itse olen käyttänyt about n.3vuotta.. alussa oli kaikkee.. rinnat kasvo ja lihoin hieman. mutta kaverini käyttää myös samaa eikä sille tullu mitään että varmaanki aik henk koht.

Äänestä

Minulla ei kasvanut ollenkaan, mutta yksilöllistähän tuo on.
Gynekologille vain, kerro ongelmasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käyttä yasmin kirjoitti:

aloitin pillerit 2kk sitten, ja rinnat kasvoivat 2k ne on nyt d ihan hirveetä!!! nyt lopetin toivottavasti rinnat muuttu takas b kokoseks... kasvoiko teillä kaikkilla rinnat yasminista??? mikä merkki olis parempi??? KIITOS

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu