Tuo Annako muka kaunotar???

ihan tavis tosiaa.
81538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hän muistuttaa sitä oliko se joku merikukka juontajaa joka nykyään tekee sitä ruokaohjelmaa:)
Oli joskus moontv:llä...

Äänestä
  • sanoa, öh.

    Äänestä

taas se: makuasioita, makuasioita. Sun mielipitees on jotain ja jonkun toisen jotakin muuta.

Äänestä

Parempi kun jatkat sitä sohvalla makailua ja itsesi lihottamista, kuin että mollaat täällä toisia.

Eikö toisten haukkuminen johdu huonosta itsetunnosta??

Äänestä

taviksesta.

Äänestä
  • kyllähän sitä kävis nykäseen.

    Äänestä

Mun mielestä jotenki ärsyttävä likka...

Äänestä
  • Ehdottomasti kaunein Idols kisaaja. Siitä ei ole epäilystäkään. Ja siihen kun vielä lisätään hyvä lauluääni ja hyvä asenne, niin mun Idols suosikki on selviö. Go Anna go. Anna on paras minusta ja tietenkin myös kaunein.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pullaposki kirjoitti:

ihan tavis tosiaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu