kuinka todennäköistä..

..on tulla raskaaksi, kun on harrastanut pettinkiä esim. tytöllä pikkarit jalassa mutta pojalla ei mitään ja sitten on "harjoiteltu" asentoja ym..? mielipiteenne!menkat kauan myöhässä.
3513
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Millään muulla ei ole mitään väliä, kuin sillä onko siemennestettä joutunut emättimeen.

ps. raskaustestin saa apteekista

Äänestä
  • poika ei ole lauennut siinä vaiheessa.. mutta kun ne touhutipat..

    Äänestä

  • apua kirjoitti:

    poika ei ole lauennut siinä vaiheessa.. mutta kun ne touhutipat..

    Järjen käyttö on sallittua. Jos sinulla on ollut pikkuhousut koko ajan jalassa, ja poikakamusi ei edes lauennut, on suoranainen ihme, jos tulisit raskaaksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua kirjoitti:

..on tulla raskaaksi, kun on harrastanut pettinkiä esim. tytöllä pikkarit jalassa mutta pojalla ei mitään ja sitten on "harjoiteltu" asentoja ym..? mielipiteenne!menkat kauan myöhässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu