Talousrikollinen tienaa 80 euroa normaalin työssäkävijän euroa kohden.
Miehen euro 80 euroa
naisen euroon verrattuna
3220
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Eiköhän nämä palkka- yms. tilastotiedot ole jo koluttu loppuun. Koita kehittää jotain erilaista.. Tämä 80 % milloin mistäkin alkaa jo kyllästyttää.
Vaihda näkökulmaa, tutki jotain muuta ja tule uusine löydöksinesi iloisesti yllättämään meidät kaikki. Kiinnostavat jutut ovat aina tervetulleita. Ne voivat olla jopa provosoivia, kunhan niissä on jotain uutta.
80 euroa vastaan yksi euro ei ole 80 %.
Sitäpaitsi mielenkiintoista, että kun tänne feminismipalstalle tehdään aloituksia, jossa miehen tulot ovat naisen tuloja paremmat, niin johan koht'silleen joku hihkaisee, että
"Lopeta jo!"
Kun taas kirjoitetaan päinvastainen väite; naisella enemmän rahaa kuin miehellä, niin kukaan ei kommentoi, ei ainakaan noilla "Lopeta jo!" sanoilla. Kummallista.
ei voi mitään..ja olisikin se euro 80€!