AGV = Alistuvaiset Gay Veljet ?
Onko homous tosiaankin vielä pääsyvaatimus AGVn jäseneksi? Näinhän Lahden geja joku aika sitten vielä väitti? Entä jos on vaan esim. heteropedofiili? Pääseekö kannatusjäseneksi?
Epätietoinen kokelas
Onko homous tosiaankin vielä pääsyvaatimus AGVn jäseneksi? Näinhän Lahden geja joku aika sitten vielä väitti? Entä jos on vaan esim. heteropedofiili? Pääseekö kannatusjäseneksi?
Epätietoinen kokelas
Vastaukset 2
Vanhimmat
Hyvä tiedonhaluinen,
No nythän on niin, että virallisesti AGV = Anonyymit Giggeli-Veikot. Ja juu, kyllä pitää homo olla, jotta pääsee aktiivijäseneksi. Se meidän ykkösmies on näitä kakkupuolen poikia niinkuin kaikki jo varmaan tietääkin, ja kyllä me tässä asiassa on perinteisesti oltu tiukasti hänen takanaan.
Se on kumminkin plussaa jos olet pedari. Oletko kokeillut pikkupoikia? Siitä on aika lyhykäinen matka näihin aikuisten hommiin, että sitä kautta voisit ikään kuin lähteä lähestymään tätä juttua.
Tämä suurmestari tietty päättää henk.koht. ketkä otetaan jäseniksi, mutta kyllä sinun kumminkin kannattaa yrittää kannatusjäsenyyttä. Sinussa on varmaan juuri sellaista ainesta mitä me täällä kykyporukassa tarvitaan, ja kuka tietää, ehkä me saadaan sinut vielä käännytettyä niin ettet enää vastakkaiseen sukupuoleen päin syljekään.
Voimaa Kalevalasta!
Kalevalaissosialistinen työväenpuolue nousee tuhkasta kuin peeniks-lintu.