vai kuka se oli, mikä tuli sinne ryhmään, jossa laura oli?
tuliko aaro takas?
10
1795
Vastaukset
- on se oltava
vähä jännää, sen ääni oli sama, ei kellää muulla ihmisellä voi olla aaron ääntä_= on se
- Aaro on paras
Kyllä äänen tunnisti ja lopputeksteistä bongasin Teemu Lehtilän nimen. Mut huomenna kai se loppullisesti selviää. Hienoa!
- fmzee
Aaro on paras kirjoitti:
Kyllä äänen tunnisti ja lopputeksteistä bongasin Teemu Lehtilän nimen. Mut huomenna kai se loppullisesti selviää. Hienoa!
Että selviää huomenna? Ei välttämättä oo koko Lauraa huomisessa jaksossa. No selvishän se kyllä jo tänään.
Onkohan noi paljastukset kirjoitettu ennen leikkausta? Kun tämän päivän paljastus:
ti 23.01.2007 Osa 1318. Laura kohtaa pedon silmästä silmään.
...
Laura rentoutuu, mutta kalpenee kauhusta kun sisään astuu mies, joka on täsmälleen Aaron näköinen.
Eihän siinä näytetty kalpenemista eikä varsinkaan Aaroa tai ketään miestä ylipäätään. Varmaan kirjoitettu paljastukset storyn perusteella ja leikattu sen jälkeen tahallaan niin että olisi muka jännitystä. - Huomisen odottaja
fmzee kirjoitti:
Että selviää huomenna? Ei välttämättä oo koko Lauraa huomisessa jaksossa. No selvishän se kyllä jo tänään.
Onkohan noi paljastukset kirjoitettu ennen leikkausta? Kun tämän päivän paljastus:
ti 23.01.2007 Osa 1318. Laura kohtaa pedon silmästä silmään.
...
Laura rentoutuu, mutta kalpenee kauhusta kun sisään astuu mies, joka on täsmälleen Aaron näköinen.
Eihän siinä näytetty kalpenemista eikä varsinkaan Aaroa tai ketään miestä ylipäätään. Varmaan kirjoitettu paljastukset storyn perusteella ja leikattu sen jälkeen tahallaan niin että olisi muka jännitystä.Kyl se jatkuu huomenna, kun se jäi tollaseen paikkaan. Ei ne jätä noita tollasia jatkamatta. Ja oot varmaan oikeessa, että noi paljastukset on käsisstoorista, eikä niitä oo jaksettu tehdä uusiks kuvausten ja leikkausten jälkeen.
- ghjkl
oli se
- spoilaaja
Aika moni osaa imitoida Teemu Lehtelän ääntä...
- voi olla niin
ihanaa ääntä kuin Teemu Lehtilällä eli hän se on, mutta ilmeisesti esittää jotain muuta kuin Aaroa. Aaron kilttiä serkkua vaikka? Hm..
- luki lopputeksteissä
esittäjä Teemu Lehtilä. YES! :D Kenties Aaron veli tai serkku?
Minä en Aaroa takaisin toivo, mutta sehän ei olisi ennennäkemätöntä, että hän esiintyisi väärällä nimellä. "Arto Vanala", "Aaro Vaalanne" ja "Anssi" olivat kaikki sama henkilö.
se on Aaron kaksoisveli Eero.
http://www.mtv3.fi/ohjelmat/salatutelamat2006/taustaa.shtml?499489
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?1606586Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2064205PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w4872891- 322794
- 2012385
- 1862209
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale1491528- 611400
Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.371334Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?961151