Naisena ymmärrän jätetyksi tulemisesta johtuvan pettymyksen, katkeruuden ja vihantunteet, mutta kyllä Susan menee jo liiallisuuksiin!
Susan, antaisit jo olla!
Susan, antaisit jo olla!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Anna mennä vaan! Tässä maailmassa ei pärjää hyvyydellä, vaan kovuudella.
Mitä enemmän saat rahaa, sitä parempi. Sait loistavan tilaisuuden rahastaa tällä jutulla ja käytä se hyödyksesi viimeistä centtiä myöten. Viis negatiivisesta julkisuudesta. Sitä ei voi syödä, eikä sillä voi maksaa menoja.
RAHA RATKAISEE KAIKEN!
Olen sataprosenttisesti puolellasi. Et todellakaan ole tyhmä. Lisää vain julkisuutta ja lisää rahaa. Kerää sitä rahaa pahanpäivän varalle ja paljon. Sinulle tuli loistava tilaisuus. Kateeksi käy. ;-) Tsemppiä sinulle Susan. Olet äkykäs nainen.
Terv. akka Varsinais-Suomesta.
tulee toimia, oma etu ensisijalle laittaen.
Nuo tyhjästä maksajat, media keisarit, ovat keränneet rahansa kunniattomasti, joten on oikein riipaista siitä laillinen osansa, kun tilaisuus kohdalle sattuu.
Terv. ukko Etelä-Suomesta
mutta, Susan tietää että Matti V. pitää suunsa kiinni. Mielestäni olipa parisuhde millainen tahansa, niin väkivaltaisuutta lukuunottamatta henkilöiden väliset asiat tulisi pitää omana tietonaan. Muutenkin on niinpaljon lyhyitä suhteita ja miten toiselle voi avutua, jos koko ajan pitää varoa kaikkea mitä sanoo tai tekee. Mutta se koskee ns. normaalia elämää. Toiset ovat röyhkeämpiä kuin toiset ja kyllä nainen osa olla tosi raaka ja kostonhimoinen. Onnistuu se miehiltäkin. Kuka huolii Susannaa enää, en edes tikulla koskisi tuollaiseen vainoharhaiseen ihmiseen.
Huomiota haluava huora...