Tietääkö kukaan tekeekö joku oulussa lipolyysi rasvansulatuspistos-hoitoja?
Olen netistä yrittänyt etsiä mutta en löydä vastauksia. Ja hoidossa käyneet, Onko ensimmäisellä kerralla itään näkyviä tuloksia?
Lipolyysi Oulussa?
Selluinen
1
961
Vastaukset
- 2fat4u
Tosin ei Oulusta. Ensimmäisen hoitokerran jälkeen huomasin pistos-alueen turpoamisen ja lompakon kevenemisen. Läskit jäi sekä 560€ kuitti.
Luultavasti lipolyysin toimivuus on yksilöllistä, mutta itselleni ei mitään vaikutusta.
http://www.lipolysisfinland.com/lisaa/ Linkin mukaan hoitoja tehdään myös Oulussa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moikka rakas
Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa6516403Mitä tapahtunut
Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?374369HS: Kuka vielä uskaltaa mennä sairaalan ensiapuun?
https://www.hs.fi/mielipide/art-2000011212025.html Tässä on hyvin ajankohtainen mielipidekirjoitus koskien Malmin sairaa2972567- 1351878
Ökyrikas Kurkilahti mussuttaa veroistaan
Pakeni aikoinaan veroja Portugaliin mutta joutui palaamaan takaisin kun Suomi teki verotussopimuksen Portugalin kanssa.1311533Yhdysvalloissa työllisyys paranee, Suomessa työttömyys kasvaa, missä vika?
Miten tämä on mahdollista että 177 000 uutta työllistä tuli USAssa yhdessä kuukaudessa, vaikka Trump on ruorissa? Orpon3861469- 141299
Jos tämän vaan sulkee ja avaa 5 vuoden päästä
Täällä on luultavasti edelleen näitä ihan samoja juttuja. On kuin kauniit ja rohkeat samat jutut junnaa. Heips. 👋🏻 E101253Onko PS kaaoksessa?
Kuinka pahasti kulissit heiluu? Tulenarka aihe? Kyllähän vaalitappio toisensa jälkeen on vakava paikka, mutta jospa P76972- 115955