Mihin katosi?

Mihin katosi se käheä-ääninen kimmeli, jolle Asko sanoi että "älä parane koskaan"? Pääsi jatkoon Helsingin karsinnoista
2407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutten oikein tyttöä, luulin et se oli se Anna A, pieni nätti tyttö joka pääsi jatkoon eilen vaikka unohti kaikki sanat, mutta nyt en olekaan varma..

Äänestä

putosi jo vissiin heti ekoissa karsinnoissa teatteriviikonloppuna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Älä parane koskaan.. kirjoitti:

Mihin katosi se käheä-ääninen kimmeli, jolle Asko sanoi että "älä parane koskaan"? Pääsi jatkoon Helsingin karsinnoista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu