Kuka oksettaa ulkonäkönsä sekä olemuksensa, luonteensa tahikka laulutaitonsa puolesta? Kuka on hyi ja yäk? Kenen pitäisi tippua, niin kuin olis jo?
Rumin ja ällöin idoli?
Jyzmä
141743
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ällöttävä kalpea kuminaamainen uskonnolla ratsastaja. Luonne kieron helluntailaisen. Et oo jatkossa.
Arviosi on aivan oikea, minäkään en näe Pätsissä mitään idolin ominaisuuksia (en niitä näkisi vaikka uskonlahkokaan ei olisi tullut esille).
Silti melko varmasti tulee vielä käymään niin, että masinoidulla massaäänestyksellä meille saadaan kitaraa rämpyttävä "idoli", jonka tarkoitus on houkutella uutta porukkaa lahkon ylistys- ja parannuskokouksiin. Se on niin tärkeä tehtävä, että Pätsi haluaa uhrata lääkäriopintonsa ja jatkaa ilmeisesti myöhemmin jonkinlaisena "evankelistana".
Oli minun mielestä rumin ja ällöttävin. Silikonitkin jäi maksamatta!! Hahahhaahhahaha
todella ällöttävän oloinen kaiken sen muun jutun lisäksi mitä olen nähnyt ja kuullut! ÄRSYTTÄVÄ! ÄLLÖTTÄVÄ, YÖKÖTTÄVÄ! ETOVA!
..vaikka molemmat osaa laulaa, ulkonäkö on aivan KAMALA! Eikä muutu ulkonäkö silloinkaan kun laulavat, huvittaa lähinnä katsoa oudonnäkösiä heppuja.
on todella etova,hintahtava...
se jos joku on limanen,
poikapissis...
ruslanas on sen rinnalla MIES.
Ruslanas, Nisse ja Ari=(
Poikapissis! LOL
toi sana pitää ottaa yleiseen käyttöön
Pätsi mielummin molemmat. kumpakin osaa laulaa mutta ulkonäkö ja olemus hirvittää.....
Ruslanas on kautta aikain slaimein ja oksettavin ehdokas.
Anna ärsyttää teineydellään, ja Kristina ärsyttää, koska ei osaa laulaa, enkä ymmärrä millä avuilla hän pääsi semifinaaleihin. Nisse ärsyttää kuitenkin eniten, koska hänessä on molempien kakkosinhokkieni huonot puolet.
Ruslanas heti pois! Nyt! Välittömästi!
Kaikki ovat ansainneet paikkansa ja jokainen on tehnyt omat mokansa. Harmi vain, et kaikkea kuvattua ei läheskään tulo ulos. Uudistaisin idolsia niin vuodeksi 08, että alusta löhtien näytettäisiin kokonaiset laulut kaikilta ja myös enemmän tuomareiden ajatuksia ja muuta vastavaa.
Kansan ääni puhuu 6 kertaa ja sehän nähdään sit:)
Ruslanasi on ällöyden ruumiillistuma. Siinä yhdistyy imelyys,narsismi,epämiellyttävä ulkonäkö (lue punainen kikkaratukka, kalvakka iho,korkea otsa ja donitsi suu ) sekä yleinen vastenmielyys yleensä. Hyi helvetti.