Ex huumehörhö Mikko!!!

61143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

WANHA

Äänestä

Kerran tuli vähän höpöhöpö tupakkia polteltua. Nyt en voi varmaan olla kansalaisena tässä yhteiskunnassa. Työnteosta puhumattakaan.

Äänestä

hei haloo!! eiköhän mikko ole hyvä esimerkki siitä miten kaikista elämän vaikeuksista voi selvitä..myös huumeiden koukkuun jäämisestä:) kaikilla on mahdollisuus parempaan elämään ja tosiaankin huumeista pääsee eroon jos on tarpeeksi halua ja vahvuutta siihen! jos mikko luet tän ni tsemppiä sulle ja uudelle paremmalle elämälle perheesi kanssa...ja ainiin kerro tommille terkkuja;) titta

Äänestä

Hänellä on siis elämää takanaan. Mikä tilaisuus meille itse täydellisyyksille päästä moralisoimaan oikein innolla! Huumedemoni!!! Huumedemoni!!!

Alkoholi on huume. Tupakka on huume. Kahvi on huume. Huumehörhöjä tässä ollaan (ainakin melkein) kaikki! Minä ainakin otan päivittäin noin kymmenen annosta nikotiinia ja kolme annosta kofeiinia. Etanolia aina silloin tällöin, useimmiten kohtuudella.

Äänestä

mitä sillä on väliä jos mikko on ns.entinen narkki? se ei vaikuta millään tavalla hänen kilpailuunsa ihm istä ei pidä arvostella sen perusteella mikä hän on tai mitä hän joskus tehnyt! en usko että se kaman kokelu on tehnyt mikosta jotenkin pahemman ihmisen!! että mikolle terkkuja : koita pärjätä ja älä anna periksi:)

Äänestä

mitähän kamalaa siinä sit on? eräät popmusiikin historian suurimmista neroista on käyttäneet paljonkin aineita, esim. jimi hendrix, john lennon, kurt cobain, jim morrison, freddie mercury, et cetera ad nauseam. myös vähemmän suuret nerot, esim. robbie williams on käyttäneet huumeita. suomestakin löytyy näitä, esim. andy mccoy ja mike monroe, vaikka suomessa se ykköshuume onkin ollu aina alkoholi. onko se sit niin kamalaa, jos jollain idols-kilpailijalla löytyy menneisyydestä huumetuomio? järki käteen hei nyt.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Vesityttö-92 kirjoitti:

Mikko on käyttänyt huumeita aiemmin!!!
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1309963&ref=rss

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu