Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mies 24 Kaipaa Naisista Cami seuraa..

Sinä nainen joka tykkäät katsella camista miestä ja kenties vielä itsekkin haluat osallistua. Sinulla on itselläsi cami tai vähintäänkin kuvia. Etkä ole mikään karvainen mies joka teeskentelee naista.

Lisää meseen osoite [email protected]
Miehet älkää turhaan vaivautuko!
1466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joko olet seuraa löytänyt?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vertical kirjoitti:

Sinä nainen joka tykkäät katsella camista miestä ja kenties vielä itsekkin haluat osallistua. Sinulla on itselläsi cami tai vähintäänkin kuvia. Etkä ole mikään karvainen mies joka teeskentelee naista.

Lisää meseen osoite [email protected]
Miehet älkää turhaan vaivautuko!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu