LAINAPÄÄTÖS

kauan menee?

onko kukaan hakenut sampo pankista kohtuullisen koron käyttölainaa? kauankohan päätökseen meni? soitettiin maanantaina pankkiin ja aikoivat soitella kun päätös on tehty. eipä ole kuulunut. alkaisi olla kiire rahalle. vakkari työ kyllä on ja hyvät tulot, joten laina pitäisi kyllä kaiken järjen mukaan saada...haettiin pienintä summaa eli 2000e.

5

2763

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • käyttölainasta

      menin pankkiin aikoja tilaamatta ja samantien sain rahat tilille, n.puoli tuntia ja asia oli selvä..

    • Varmaan unohtaneet jotenkin asian tai se virkailija joka asiaa hoitaa niin on sairastunut tai jotain, koska laina päätöksen saa sampo pankista melkein heti. Soita ja kysy asiaa.

    • KoKoKä

      n. tunti siitä kun olin soittanut pankkiin, rahat olivat tilillä.

    • välittömästi!!

      Kielteinen päätös tuli tiskillä kesken asian esittelyn.
      Eli tässä tapauksessa päätösaaika oli ilmeisesti negatiivinen?
      Vakuudet olisivat olleet kunnossa mutta sinne saakka ei edes päästy!

    • ...

      hain samaa lainaa ja reilun viikon päästä tuli kirje, että lainaa ei myönnetä - päätös voimassa puoli vuotta. Ei perusteluja!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      19
      4953
    2. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      529
      2560
    3. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      148
      2139
    4. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      19
      2132
    5. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      19
      1745
    6. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      82
      1624
    7. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      146
      1525
    8. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      113
      1131
    9. Nainen, vaikka olen ja asun yksin

      Saan silti seksiä aina kun tahdon. :/
      Ikävä
      126
      903
    10. Olisitko maailmani?

      Ajattelen sinua ja pelkään välillä, että olenko antanut sinulle liikaa kannettavaksi. Olenko vaatinut sinulta aivan liik
      Ikävä
      40
      869
    Aihe