Antti ois kuulunu jatkoon

Antilla oli hyvä show päällä ja ylivoimaisesti paras esitys. Sitten se huonoin, eli Panu voitti ja toisiks huonoin se joka veti Stayn, tuli toiseks. Ihan syvältä! ANTIN OIS KUULUNU VOITTAA!
7549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

eikös sillä ole vielä mahdollisuus kun tuomaristo valitsee sen viimeisen "jämäryhmän" josta ilmeisesti yksi menee vielä finaaliin. toivotaan antin pääsevän sinne.

Äänestä
  • Pidin itsekin Antista enemmän, mutta lauluteknisesti ajatellen oikea tyyppi voitti.

    Ja Antistahan ei tarvitse huolehtia, etteikö enää musakuvioissa muuten näkyisi.

    Äänestä

Mustana hevosena mukaan finaaliin ? Hyvä Antti ! Espoolaiset, sliipatut slipoveripojat eivät loppupeleissä pärjää...

Äänestä

Olen täysin samaa mieltä, että Antin olisi kuulunut mennä jatkoon. Mies veti shown ja ainakin lauloi itsensä mun sydämeeni.

Äänestä

ihmiset haluavat. Sellasta samaa paskaa radioon vaan soimaan.

Antin vois valita suoraan voittajaks. Mahtava ääni, osaa esiintyä, osaa pitää 'jalat maassa' ja kaiken lisäksi helvetin mukava tyyppi.

Äänestä

eipä ollut mitenkään erityinen antin lauluääni, vaikka rakastankin biisiä ja rockia ylipäätänsä, oikea mies voitti.

Äänestä
  • ihmiset saavat mitä haluavat eli lisää tuiskuja radioon soimaan... antin olisi kuulunut voittaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asasasasas kirjoitti:

Antilla oli hyvä show päällä ja ylivoimaisesti paras esitys. Sitten se huonoin, eli Panu voitti ja toisiks huonoin se joka veti Stayn, tuli toiseks. Ihan syvältä! ANTIN OIS KUULUNU VOITTAA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu