ny911truth.org ylläpitäjä Dan Wallace löydettiin maanantaina kuolleena kotoaan. Kuolinsyy on toistaiseksi tuntematon.
Dan menetti isänsä 911-iskuissa ja on tuosta päivästä lähtien etsinyt totuutta isänsä kuolemaan.
http://loosechange911.blogspot.com/
http://www.ny911truth.org/
Menikö poika kenties liian pitkälle totuuden etsinnässä. Hänen sivustonsahan on yksi suosituimmista 911-sivuista.
Dan menetti isänsä 911-iskuissa ja on tuosta päivästä lähtien etsinyt totuutta isänsä kuolemaan.
http://loosechange911.blogspot.com/
http://www.ny911truth.org/
Menikö poika kenties liian pitkälle totuuden etsinnässä. Hänen sivustonsahan on yksi suosituimmista 911-sivuista.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Todennäköisesti kaverilla oli jo niin pitkään iso remmi luistanut että päätti ottaa sen viimeisen annoksen rauhoittavia.
Kyllä sun pitäisi tietää totuus
Isoveli (illuminati) on ottanut kovat panokset käyttöön kun heidän täytyy tappaa suurimman 9/11 asioita käsittelevän websivun ylläpitäjä.
Kaksoisagentit murhasivat myös erään toisen 911truth järjestöön kuuluneen miehen viime syksyllä. Siinä tapauksessa he ampuivat häntä suoraan päähän ja sattumoisin kyseinen murha tallentui turvakameroiden kuviin.
Odotettavissa mittavia murhaoperaatioita jos kaikki salaliittoilijat lahdataan.
tosta tulee kyllä hirvee vastaisku.
"Kaksoisagentit murhasivat myös erään toisen 911truth järjestöön kuuluneen miehen viime syksyllä. Siinä tapauksessa he ampuivat häntä suoraan päähän ja sattumoisin kyseinen murha tallentui turvakameroiden kuviin. "
ANNA MUN KAIKKI KESTÄÄ . hahahahahahahahaha
SIIS tuo maailmanlaajuinen illuminati joka tekee mittavia räjäytysoperaatioita ym. ei osaakaan peittää jälkiänsä vaan kamerat tallentavat kaiken.
moon aina sanonu et illuminatit on vitun tyhmii juntteja..
http://www.youtube.com/watch?v=9olmzLGLPoI
Syyllinen löytynee totuusliikkeen sisältä, jonkin Wallacen tukeman teorian kanssa kilpailevan faktion riveistä. Salkkarit eivät ole sitä kaikkein tasapainoisinta porukkaa ja tappelevat keskenään jopa kovemmin kuin skeptikkoja vastaan.
Lepää rauhassa, Dan. Kuolemasi muistuttakoon meitä siitä että totuusliike ei ole pelkkää Viisikko-salapoliisileikkiä vaan liikkeessä on mukana nuorten ja viattomien nettietsivien lisäksi ihan oikeasti häiriintynyttä porukkaa.
Noh johan joku vetaisi foliohattuaan astetta tiukemmalle.
"Kuolemasi muistuttakoon meitä siitä että totuusliike ei ole pelkkää Viisikko-salapoliisileikkiä vaan liikkeessä on mukana nuorten ja viattomien nettietsivien lisäksi ihan oikeasti häiriintynyttä porukkaa."
Olet todellinen salaliittohörhö etkä näe totuutta propagandan sokaisemilla silmilläsi. Isä ja poika murhattiin molemmat 911-false-flag operaation nimiin. Isä itse massamurhassa ja poika kun yritti selvitellä mitä isälle oikeasti tapahtui. No mitäpä tuosta kun kaltaisesi Bush-uskovaiset keksivät mitä ihmeellisimpiä mielikuvituksen tuotteita selittämään maailman tapahtumia ja ihmisten murhia.
Olet New World Orderin orja.
saas nähä... mitä sanoo kuolinsyytutkija. menee mielenkiintoiseksi joka tapauksessa.