kurosesta vielä

kuinka paljon paljastettavaa muutaman kuukauden suhteeseen voi mahtua että siitä kirjankin kannattaa kirjottaa?
2143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ettei kihoa kuroset päähän. Kurosta ei myöskään kannata päästää housuun (mallia vanhanen) vaan ehtiä pytylle ajoissa.

Äänestä
  • seuraavanlainen: 11.9.Heräsin aamulla,ja join kupin kahvia,puhelin soi voihhhhh se on Matti. Rakas kultamussukka pössykkä ihanaa,että soitin mussukan myssykkä.12.9 Matti on matkoilla emme näe,yllätys Matti saapui talomme taakse autollaan,syöksyimme lasten kanssa kellarin kautta mussukkaa tapaamaan.Matti mussukan myssykkä menemmekö teille salareittejä.Salaisia sänkypuuhia loppuilta voi Matti 13.9.Matti soitti ja sanoi,että se on finiitto nyt,en halua tavata sinua enään.JAminä itkin,ja lupasin soittaa joka lehteen,ja mennä telkkariin ellei rahaa tule rutkasti.Matti tarkkana miehenä ajatteli,että antaa ämmän pölistä aikansa,kunnes kansa kyllästyy,eikä antanut kolikkoakaan,Niin rakkaustarina päättyi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Infidel kirjoitti:

kuinka paljon paljastettavaa muutaman kuukauden suhteeseen voi mahtua että siitä kirjankin kannattaa kirjottaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu