Pääministeristä reppana fiilis

Mammat puollustaa,ehkä vähän liiankin innokkaasti...
1308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Evp-upseerina sanon,että työ on kesken monessa asiassa.Karjalan kaipuun lisäksi näöen huolena nuorison.Elämä ei ole pelkkää bilettämistä vaan se on ainutkertaista elämän kunnioittamista ja paljon muuta etteenpäin vievää asia kuten kehittämistä kehyttymistä jokainen omien voimavarojensa puitteissa.Kyllä mummo on oikeassa.Hyvä kirjoitus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hmmmm kirjoitti:

Mammat puollustaa,ehkä vähän liiankin innokkaasti...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu