Ulkomaalainen voittaa suomen idols kisan. Suomalaiset ei pärjännyt alkuunkaan Amerikan idolissa.
Nolo juttu suomen kannalta, jos joku
Amricano
4625
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
jos esimerkiksi pornofilmeissä esiintynyt ulkomaalainen nallekarhuun pillittävä on parempi idols, kuin perinsuomalainen rokkaava vaalea viikinki, on se päättävänkansan oma häpeä.
Tässä kisassa suosin Suomalaista, ja hyvin mielin. Ja tytöt jyrää vastusta koville jäbille!
Ja American Idols on menettänyt merkityksensä, ei siellä tarvitse edes pärjätä, bisnes is bisnes!
Ruotsalaisia tai norjalaisia
Kultaseni, sinulla pääsikin nyt muutama asiavirhe muuten ansiokkaaseen tekstiisi. Ensinnäkin Ruslanas ei ole esiintynyt pornofilmeissä ja toiseksi suomalaiset eivät ole koskaan olleet viikinkejä, vaikka eteläisen Suomen rannikot olivatkin viikinkien kauppa/ryöstöretkien varrella. Viikingit matkasivat Uralin suuntaan, josta taas muinaiset suomalaiset olivat tulossa.
rakkaudella,
Irja-täti
myos suomalaisille urheiluselostajille. Siellähän hiihtää,luistelee,ajaa rallia ja yms yms aina suomalaisi vaaleita viikinkejä.
Niin ja voi suomessa olla viikinkejä, olen siitä itse elävä esimerkki. isäni suku polveutuu norjalaisista viikingeistä.
Että näin.
Niin ja mitä tulee tohon ruslanan pornojuttuun. Ei kikkarapää esiintyny pornoleffassa, vaan homoeroottisissa valokuvissa.
Siis samahan se on kuka idolssin voittaa. sieltä kuitenkin levy-yhtiöt bongaa ne parhaat ja ottaa suojiinsa. Vasta noiden kisojen jälkeen selviää, kuka todellisuudessa pärjää. Ja minä veikkaan, että voittipa Ari tai ei, niin levyjä myydään ja paljon