Oletko jo löytänyt

Olen yhä kadoksissa.
5137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

naama peilissä eli enköhän se ollut minä itte ja täällä ihan kotosallakin vielä.

Äänestä
  • Tosin pidän sen hyvin pölyisenä.

    Minä kun en heti aamusta halua mieltäni pahoittaa! :)

    Äänestä

tähän ikään pitää olla itsensä löytänyt. Toivottavasti sinäkin jonain päivänä...

Äänestä
  • mutta etsin edelleen sinnikkäästi;)))

    Äänestä

hukassa joten siis hukka ei oo periny!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


itsesi? kirjoitti:

Olen yhä kadoksissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu