Kiitos kaloista

Joku näemmä halusi nikkini, aika siis jättää uponnut laiva.
3158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä helvettiä? Onks tolla rekkaajalla jotain spaceja tuolla vai miten vitussa sain tuon aloituksen vielä matkaan.

Olikin totuusliikkeen kätyri joka koittaa pakottaa mut rekkaamaan omani? Ja sitten tulee mustat kopterit noutaan.

Äänestä
  • Onko meitä jo kolme? Minä olen kyllä alkuperäinen, joka muuta väittää uskoo, on väärässä. Yks juttu muuten, Bush ei valehtele koskaan.

    Äänestä

  • John F Kennedy kirjoitti:

    Onko meitä jo kolme? Minä olen kyllä alkuperäinen, joka muuta väittää uskoo, on väärässä. Yks juttu muuten, Bush ei valehtele koskaan.

    Meitä on ihan neljä täällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


John F Kennedy kirjoitti:

Joku näemmä halusi nikkini, aika siis jättää uponnut laiva.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu