Mieskö nyt voittaa?

Ari pärjää aivan ilman titteleitä ja paremmin kuin titteleiden kanssa!

Naisvoimassa on todellisia naarasleijonia taistelemassa voitosta, joten kuka sanoo että mies voittaa?

100% tasokkaampi kisa kuin edellisenä vuonna ; )
5450
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Näin on. Ari paras.

Äänestä

Ruslanas.

Äänestä

Vielä on monet esitykset näkemättä. Voi hyvinkin olla että onnistuneita vetoja on monia ja kilpailu kiristyy...

Äänestä
  • niinpä, elekää hötkyilkö. :>

    Äänestä

  • Itse olen jo kuullut kaikkien lauluäänet netissä niin alkukarsinnoista kuin teatteri vkl:sta Ja yksinkertaisesti mielestäni kukaan ei yltä Arin tasolle. niin persoona kuin laulu taidoiltaankaan. Vaikka "kokonaisia" laulu kappaleita ei olekkaan kaikilta vielä nähty, niin ei jaksa kiinnostaa muut kuin Ari.
    Ensi vaikutelma on mielestäni tärkeä ja kaikki muut on vain tavallisia pulmusia, eivät mitenkään suuremmin jää mieleen. En ole ennen äänestäny idolsissa, mutta Aria oli pakko äänestää, oli sen verran mahtavalla tavalla persoonallinen soundi. Juuri tämmöistä on kaivattu. Monet ystäväni joista en olisi uskonut että äänestävät koskaan idolsissa niin yllätys yllätys äänestivät Aria! Innolla odotetaan finaalia!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


istu ja pala! kirjoitti:

Ari pärjää aivan ilman titteleitä ja paremmin kuin titteleiden kanssa!

Naisvoimassa on todellisia naarasleijonia taistelemassa voitosta, joten kuka sanoo että mies voittaa?

100% tasokkaampi kisa kuin edellisenä vuonna ; )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu