Adventisti on kuin tuhlaajapoika sikopaimenena joka odottaa pääsyä profeetta äitinsä luokse.
Tulkaa äidin luokse
totuuden valo
268
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
katolilaisetkin odottaa että protestantit tulisiva äiti kirkon helmaan, en tiedä onko se sitten heillä totuuden valo, vai tehdäkö valo pimeydeksi?
Oi te kiltit Protestantit jotka olette, niin kauhean kuuliaisia meidän opetusellemme, Juoskkaa nyt kiireesti Mamma Marian helmaan.
Uskova_1 on jo yksi näitä palanneita. Ottakaa tätä Uskovasta esimerkkiä! Kyllä mamma maria saa vielä Uskova_1 denkin vielä oikeaan papalliseen uskoon. Hän opettaa jo meidän puolestamme Meidän Jesuiitta opetusta oikeana
Jumalansanana. Me kaikki Marian sisaret Rakastamme uskova_1 terävää käytöstä. Hänhän on meidän sisaremme.