ettei lopulta liukene muille maille..eli saisi edes levytysmahdollisuuden täällä, vaikkei voittaisi Idolssissa!
Olemme slaavilais- melankolis- emotionaalinen kansa, ja tyylinsä olisi peruslinjaamme sopiva.Tarvittaisiin tuollaista pehmeyttäkin mieskuvaan täällä.Kauniskasvoinen ja magneettinen ja lavakarismaa - vaikeat lähtökohdat ne vain syventävät taiteilijaa!
Olemme slaavilais- melankolis- emotionaalinen kansa, ja tyylinsä olisi peruslinjaamme sopiva.Tarvittaisiin tuollaista pehmeyttäkin mieskuvaan täällä.Kauniskasvoinen ja magneettinen ja lavakarismaa - vaikeat lähtökohdat ne vain syventävät taiteilijaa!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei osaa laulaa.
Tuo nyt ei kyllä ole ihan totta. Ruslanas osaa kyllä laulaa, hänen ulkonäkönsä ei vain oikein miellytä kansaa. Onhan hän vähän lipevän näköinen, mutta kun hän pääsi lavalle,hänestä näkyy se vilpitön halu laulaa ja esiintyä. Toinen ongelma on kyllä myös hänen suomen kielen taitamattomuutensa. Mutta hän voi hyvin vielä opetella suomea. Osaa hän jo hieman suomea, vaikka sen puhuminen ei vielä sujukaan.
Edelleenkin, ei perustelemattomia mollauksia!
Uskon, että musiikin ammattilaiset ovat jo Ruslanasin bonganneet. Tuotantoyhtiöt eivät taatusti jätä tuollaista kultakimpaletta käyttämättä. Idols-yleisö ei ammattilaista, eikä varmaan keskimäärinn kovin musikaalistakaan, kun parissa äänestyksessä on tehty aika omituisia valintoja.
Tuosta nimestä muuten, pitäisiköhän käyttää muotoa Ruslan, kuten hänen ystävänsä käytti semifinaalilähetyksessä? Miehellähän on täysvenäläinen nimi, Ruslan Kirilkin, mutta baltit lisäävät myös vieraskielisiin nimiin omat päätteensä.
sellaista slaavilaista sielukkuutta ja tyylikkyyttä, myös kauneutta - tosiasiassa pidän enemmän kuin täkäläisestä tönköstä eksistenssista!