Mistä sitä tietää....

Olin tossa vähäaika sitte yhdynnässä yhen tytön kanssa. Ei käytetty kumia mut vedin penikseni pois emättimestä ennen siemensyöksyä. Mikä on mahollisuus että tyttö tulee raskaaksi tälläsis tapauksis? Ei kai se kovinkaa mahollista oo? vai?
2340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei tarvita kuin 1 siittiö. Ja ku niitä voipi sieltä kikkelistä tulla ennen siemensyöksyä aika monta. Ei ole tainnut isä opettaa, että mikään "vedän ajoissa pois"-menetelmä ei toimi. Toivotaan, että lapsi on terve.

Äänestä

et naisesi on jo raskaana. onnittelen! sillä "touhutipassa" on jo miljoonia siittiöitä. joten raskaaksi tulemiseen ei tartte laueta sisään kun kakku on jo palanut pohjaan. hyviä liberon osto hetkiä"isukki"!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poikanen kirjoitti:

Olin tossa vähäaika sitte yhdynnässä yhen tytön kanssa. Ei käytetty kumia mut vedin penikseni pois emättimestä ennen siemensyöksyä. Mikä on mahollisuus että tyttö tulee raskaaksi tälläsis tapauksis? Ei kai se kovinkaa mahollista oo? vai?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu