http://fi.wikiquote.org/wiki/Olavi_Mäenpää
Antakaapa tulla jotain mehukkaita juttuja, mitä tuo Olavi on suustaan päästänyt?
Antakaapa tulla jotain mehukkaita juttuja, mitä tuo Olavi on suustaan päästänyt?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
"Tehrään tonne Virtaan kankaalle kokoomaleiri, sano, siellä on hyvää mettää. Sinne pakolaiset vaan risumettään, ja sitten kun ne ei enää jaksa, passitetaan ne takaisin."
"Vaikka mulla on rajut mielipiteet, niin en mä kyllä mikään natsi tai äärioikeistolainen ole."
"Pidän skinejä valistuneina nuorina, jotka kantavat huolta Suomen nykymenosta eli samoista asioista kuin minä."
"Jos teillä on tuttuja vasemmistoliitossa tai muualla, niin yllyttäkää heitä, että he ottais ehdokkaikseen maahanmuuttajia. Ykskin somalin pärstä niitten yhteismainoksessa tuo meitille paljon ääniä."
"Ja täytyy muistaa, että jos vaikka joutuu jonkun somalin kans silmätysten, niin siinä on oltava tarkkana. Heillä on juristit, ja jos meikäläinen tekee jotakin, SPR:n ämmät kiitää kohta paikalle uurella pakettiautolla, ja sosiaalivirasto hälytetään."