mustang 95-

Kiinnostusta olisi tuommoiseen 95 ja tai 96 vuosimallien GT Mustangiin. Minklaisia käyttökokemuksia tai mielikuvia löytyy tämän foorumin yleisöltä. Nuo koneet 5.0, 4.6. Minkälaisia vikoja on ilmennyt yms. Ja minkälaisa kokemuksia arkikäytöstä ylipäätään.
2385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..oikein hyvin. itella on 96 mallin GT, jossa maileja 229000 eli kilometreina varmaan yli kolmesataatuhatta. Hyvin se toimii, ei savuttele. Kerran on pitany ilmastointilaitteen kompura uusia, ja peran laakerit nyt vahan rupes aantamaan 200000 mailin nurkilla. Kylla foorti kova sana on.

Äänestä

oikealle foorumille..eli
www.mustangclub.fi

Lisätietoa sieltä ja pääsiäisenä löytyy kerhon osasto American Car Showsta.. sinne vaan kyselemään lisää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hirnahtaja kirjoitti:

Kiinnostusta olisi tuommoiseen 95 ja tai 96 vuosimallien GT Mustangiin. Minklaisia käyttökokemuksia tai mielikuvia löytyy tämän foorumin yleisöltä. Nuo koneet 5.0, 4.6. Minkälaisia vikoja on ilmennyt yms. Ja minkälaisa kokemuksia arkikäytöstä ylipäätään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu