Kokemuksia The lookista?

Kertokaa kokemuksianne yms. tietoa :)
2746
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...käynyt ja kokenut. Jonkinlaisesta parjauksesta huolimatta ei mitään pahaa sanottavaa! Kaikki sujui niin kun luvattiin ja suunniteltiin. Suosittelen!...vaikka tod.näköistä on, että saat toisenlaisiakin vastauksia...?!

Äänestä
  • ..tulla lisää lainkaan :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinne menossa kirjoitti:

Kertokaa kokemuksianne yms. tietoa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu