täytyy olla nätti naislaulaja
läski heivattiin veks
oikein-
10905
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Just tollaset kuin sä voi katsoa itseään peilistä! Vitun säälittävää paskaa kirjoittelet tänne!
...
Johanna oli kyllä todella kaunis! Eikä hän todellakaan mikään läski ole! Ulkonäön perusteella ei saa arvostella!
..on kyllä törkeä tapa ilmoittaa pudottaja. Olisivat vain sanoneet suoraan kuka lähtee, ei tee hyvää muutenkin huonolle itsetunnolle.. entä jos tekee harakirin tuosta hyvästä..
tumppuun... laulajan pitää osata laulaa. johanna osaa. kristiinalla on kamala ääni, ketkä dillet sitäkin äänesti?
huhhuh, oonpa helpottunut kun läskimooses putosi. siis eihän tuollaista jaksais kukaan katsoa kauaa.. oikea valinta! nimittäin panulla on vielä paljon näytettävää ja minusta hän ansaitsi tuon jatkopaikan paremmin. jesjesjesjes!!!!
Tässä käy taa niinkuin aikaisemmissa idolsseissa. Kansa äänestää laulajan ulkonäköä eikä sitä miten hän laulaa.
Kuka muistaa enää kuka voitti viime vuonna? Joku ilkka josta ei sitten pahemmin enää kuulunut. Oli vaan teini idoli joka lauloi tiktakkia.
Mutta onhan se jo huomattu että se toinen sija idolsseissa on paras.
tämä meni juuri niinkuin pitikin.. seuraavaksi Mia veks, sitte kristian, panu, ari.. Kristiina tai Anna voittaa..
mun mielestä kristiina ei o missään vaiheessa ollut mikään huippu hyvä ja tänään kaikkein vähiten. ei silleen, että nätti tyttöhän se on ja ihan kiva ääni mutta tänään se ääni meni kyllä aikalailla nuotin vierestä.. ainakin mun korvaan kuultuna.. mutta näin kävi, onnea jäljellä oleville :)
finaalin naislaulajista ole mitenkään erityisen nätti.