iso lihaksikas komea tumma uros etsii neitsyttä tyttöä naista kaiken kivan merkeissä tai tositarkoituksella tai kuinkavaan .itse olen vanhan-aikaisia arvoja kunnioittava iso lihaksikas mies olen sinulle hellä tai raju pitkäkestoinen rakastaja ihan kuinka vaan..varakaskin olen tarvittaessa löytyy omat talot ja urheiluautot..minua eivät kiinnosta naaraat jotka jakavat kaikille itseään ..hope yhden naisen mies!!!
neitsyttä etsitään!!!!!!!!!!!
vanhanaikainenmies
131425
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
"neitsyttä tyttöä naista kaiken kivan merkeissä tai tositarkoituksella tai kuinkavaan"
Voiko ton enempää puhua itseensä pussiin?
Vau.. Ei taidakkaan "taidot" olla huippuluokkaa tai sitten on niin pieni pili/itsetunto ettet kestä ajatusta vertailusta.
Jokainen nainen on ollut neitsyt ja kaltaisesi sian jälkeen neitsyt-tyttö/nainen kuuluukin sitten tähän kategoriaan:
"minua eivät kiinnosta naaraat jotka jakavat kaikille itseään"
Minua ei kiinnosta joka reijässä itseensä uittanut kaupungin yleisin "saastunut" panopete joka ei kunnioita naisia ja ylipäätänsäkkään ei tajua että neitsyys on kertaluontoinen juttu, se menee yhdestä kerrasta.
Pysy sinä vaan kaltaistesi seurassa..
"neitsyys on kertaluontoinen juttu, se menee yhdestä kerrasta."
Tuo tässä nauratti koko ketju, ja kun uskonto osaa huorasta tehdä neitsyeen uudelleen, näinhän siellä on.
Eli ihmeitä tapahtuu tyttöseni. ;) heehee
siis haloooooo??? Onko viljoo näkynyt? Onko valot päällä mutta ketään ei oo kotona.
Mitä sä höpiset, ainakin sulla tuntuu olevan ihan omaa kivaa. Hauskaa kun on omaa kivaa, eiks ookkin kivaa kun on kivaa.
Se on hyvä ettet ole a.p
Onnea
Onx toi oma. Jos "Viljo tai Väinö" noin kirjoittaa?
E'hään tuota ny Erkkikään tajuu, vaik oli joku riimus.......
muotoiltu, ei vois paremmin ilmaista tosi-asiaa!!!
Kiitos hyvästä kommentista!
Terveisin nainen joka täysin samaa mieltä;)
No oletko sä itse neitsytpoika häh ???
Jos et ole niin turha etsiä neitytnaista !!!
mä olin 27v neitsyt nainen.En sen takii et olis jostain syystä pitänyt olla, mut olin vaan,kun en miesten munan perässä juossut, vaik miehii tapasinkin.
Mut ällöttää jos joku panomies etsii neitsyt naisia.
että olisit.
Ruumis voi antautua, mutta mieli ei välttämättä koskaan tai vasta sitten kun oikea aika ja ihminen. Kuka tämän pystyy toisesta sanomaan! Sen voi vain jokainen itse itsestään etsiä ja punnita.
Kun tämä nyt tärkeää jollekin näyttää olevan etsintämielessä.Lycka till.
kunnioituksella, mutta jätä järkevät naisihmiset rauhaan ja vedä vaikka käteen.
Että kehtaat tuollasia kirjotella.
Tää ei lienee neitsyt/huorien palsta? Sinä kyllä "haiskahdat" huoripukilta. Yäääääkkk!
Haha kylläpä on suivaantunutta naisväkeä tänne kirjoitellut... saahan mies etsiä itselleen vaikka 170cm pitkää, 25kg painavaa naista, jolla on tumma tai vaihtoehtoisesti vaaleatukka, joka on harrastanut seksiä vähintään 40:nen, mutta enintään 46:n miehen kanssa...mitä tahansa saa etsiä, ei se rikos ole eikä sen takia tarvitse kenenkään vetää palkokasvia nenukkaa:)
paljon tärkeämpää punnittavaa ihmisyydessä ja kumppanuudessa kuin se, että onko joku ollut joskus jo toisen kanssa. Tai kolmannen tai neljännensadan. No, mulla alkais olla vaikeuksia laskea yli kymmeneen.Mutta laskimethan ne on nykyään monellakin messissä tälläisia tilanteita varten.
korkkaamaton, mutta semmosten ajatuksien yli vaan on päästävä, jos meinaa saada elämässä jotain rakentavaa aikaiseksi. Jos etsii 100 prosenttia, niin aika varmaa, että löytää vaan 70 -prosenttista. Mutta jos hyväksyy sen 98-prosenttisen, minkä ehkä jo pystyy löytämään niin eikös se ole jo kiitollisuuden aihe tällä paskapallolla?