on ainoa tosi artisti.
Lakisha voittaa American idolsin!
toivon niin
6364
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
http://www.buddytv.com/articles/american-idol/profile/blake-lewis.aspx
Eilen katselin american idols-ohjelmaa ainoa esiintyjä jota Simon todella kehui oli Blake Lewis!
Simon sanoi mm., että Blake oli ainoa, joka ulkoasultaan, (vaatteet, hiusmuotoilu yms.) ja biisinvalinnaltaan ja yleensä esiintymistyyliltään oli v. 2007 mallia - muut kilpailijat olivat jotain 20-30 vuoden takaista mallia. :)
Kyllähän tuo Lakisha lauloi paljon paremmin. Naisessa on ainakin äänen puolesta todellista lahjakkuutta, mutta ikävä kyllä idols ei ole laulukilpailu vaan sielä etsitään idolia.
Minä ainakin toivon että mama menee pitkälle ja vielä idolsin jälkeen tienaa leipänsä laulamalla.
Kunhan tuosta vielä vähän kehittyy niin laulu on jo todellisten tähtien tasoa.
...tosin en ole vielä ikävä kyllä kuulut Lakishan koko ääniskaalaa, että miten ääni taipuu korkeelle ja matalalle.
Mun mielestä voittaja on: Antonella Barba! Tyypillinen amerikkalainen kevytkenkäinen idiootti (päässä tärkeimpinä ajatuksena vain oma ulkonäkö, ja esilläolo julkisuudessa. Ei tarvetta hukata ajatuksen hitustakaan mm. pikkuasioille, kuten IRAK, tai ilmaston lämpeneminen. Nauroin, ja nauran yhä kippurassa näiden hänen julkisuuteen vuotaneiden nakukuvien takia. Hän sopii siis moraalisestikin mitä parhaiten juuri jenkkien Idol kisan voittajaksi. Toki vielä parempi olisi ollut se hänen bimbo-blondi kaverinsa. Hyi helvetti mikä ihminen. Heidän ansiokseen tässä kisassa on lähinnä laskettava se, että he onnistuivat Hollywood'ssa , ennen finaaleja, ''hiostamaan'' kisasta pois yhden tämän kauden parhaista (oli kolmas samassa 3 henkilön ryhmässä). Esitys, ja harjoittelu noiden ämmien kanssa oli täysin mahdotonta.
Bailey Brown. Tosi kaunis ja herttainen 16v-17v tyttö.
Bailey oli mun suosikki. Mutta nämä Antonella ja Amanda saivat hiostettua Baileyn ulos. Varsinkin se Amanda oli ihan kamala
http://www.youtube.com/watch?v=41i8Rau9fRA
Totta tosiaan. Ei kukaan muu ole säväyttänyt ollenkaan.
Lakisha Jones on paras American Idolsissa