Remun hauskuus ja muka nuorekkuus ärsytti. Eka kinkku tippuu.... Voi äijä rukkaa sanon minä. On tainnu jo aivoista joku kohta silläki tuhoutua.
Remu loukkasi Miiaa
annikkii
101112
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kallosen valintoja ja komppas sitä.
kiree pirpana mee nukkuu
suusta ikinä mitään järkevää kuullut? Tosin olin tuossa samaa mieltä Remun kanssa, Mia jouti hävitä!
Ja sen kyllä huomaa! Ihan seniili äijä.
Remulle syyte kunnianloukkauksesta. Kinkku ja vielä naistenpäivänä.
kinkku on positiivinen sana.
nyt on sellasta, ettei kantsi ihan vakavasti ottaa. Luulen,että Mia ei siitä loukkaantunu.
soliaaliluukun asiakas, mutta, niin koreeta, ainoastan häneltä jäänyt koulut käymättä ja siksi puhe kuin 2-3v lapsella, josta kukaan ei ota selvää, miksi edes tuotiin koko pelleä tonne?
Reino Aaltonen, mene edes jonnekin puheterapeutille, jotta sinusta saisi jotakin selvää!!!Ihminen lähes 70v ja puhuu, edelleen kuin 2-3v lapsi!
Se on henry Olavi Aaltonen.
jäljellä pieniä aivonnystyröitä...ei, siinä manne, joka, just, kuten muutkin mustalaisleirin jäsenet??? sivistys, onkohan koskaan edes kuullu koko sanaa, saati tajuaako, mitä se merkitsee!
Miksi hänellä rikosrekisteri, jos on, niin kiva, mukava renttu?