SEPPO LEHTO ONNITTELEE JA KANNUSTAA

Seppo Lehto - Havukka-ahon aj

SEPPO LEHTO ONNITTELEE JA KANNUSTAA TONY HALMETTA

Halmeella on komia tyttöystävä;)

... ja ilman että syyllistyn homosteluun, niin kyllä Halmeestakin on mallia näille pukupelleille, jotka kulkevat tärkätyissä kgb-puvuissaan somalilehtiö povessaan

Ei muuta kuin ostamaan tuotteita Tampereella olevasta liikkeestään. ( Mikäli olen väärin tulkinnnut suhteensa, niin pahoitteluni ).

Veikko Vallin,joka toimi vaalikampanjansa promoottorina oli 1992 samalla SMP:n listalla Seppo Lehdon kanssa, kuten Jouni Viitanenkin, joka nyt oli 88-numerolla ( Heil Hitler-numero ) ehdolla.

Halmeella on myös vänkä kieliperintö suomenruotsalaisena kuten bideelläkin. Onneksi Halmeen vaihtoehdot ovat kannatettavampia.

Koska Halmeella on samoja tuttuja niin ... tottahan silloin jututkin ovat vähintään samaa laatua.

Hyvää jatkoa Tony Halmeelle ja yhteisille viesteillemme Tasavallan Lesothoon, vai kuinka sitä voitaneenkaan nimittää.

Ystävällisesti

Hetero suursuomalainen Seppo Lehto

2

283

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Melko huolestuttavia ovat veikko vallinin twitter kommentit ryssän rauhansopimuksista #Ukrainalle. Sopii epäillä kuuluuko erkkituomioja desanttijengiin, näitä on joka puolueessa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      193
      7297
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      129
      3300
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      116
      1942
    4. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      59
      1901
    5. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      61
      1857
    6. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1809
    7. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      81
      1786
    8. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      6
      1675
    9. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      17
      1561
    10. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      69
      1393
    Aihe