Panun eilinen juttu onnettomuudessa kuolleelle omistetusta laulusta oli törkeyden huippu. Säälipisteitä kerää - kaikki muut ovat jo omat tragediansa julki vuotaneet, joten pitihän Panunki jotain keksiä. Meni vain makaaberiksi Panun juttu. Liika on liikaa.
panu ratsasti toisen onnettomuudella :)))))))
törkeää
13803
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
pudotkoon tylsä tyyppi.
Panu ei nyt ollut fiksu. Toisen kuolema on kuiyenkin niin lopullinen asia, ettei sitä voi käyttää oman edun tavoittelussa. Mutta Suomen kansa on typerä - tehosi Panun juttu. Ikävää
Meni maku koko tyyppiin, oli suosikkini, mutta ei tommosta ei.....................
Jep, toi oli tylsä teko Panulta. Toisen ihmisen kuolema ei ole keino edetä urallaan. Häpeä Panu.
Kaikki keinot elämässä on sallittuja, mikäli ne vain on laillisia. Hyvä veto Panulta :)
ite vaan.panu on perseestä,aivan surkee ujeltaja, kuten myös se ällötys kristiina(kallosen mielestä seksikäs),missäköhän se näkyy.
Olen samaa mieltä, surkeaa hakea pisteitä toisen onnettomuudella.
Eric Claptonhan omisti kys. biisin kuolleelle 4v pojalleen. Panu taas omisti oman tulkinta kappaleesta kunnioittamaan tätä ystäväpiirinsä onnettomuutta, ja näin pääsi biisiin sisään. Mitä pahaa siinä on ?
Panu mitään säälipisteitä kerännyt. Biisi piti omistaa jollekin, hänn omisti sen kuolleelle ystävälleen. Siis ihan oikealle ihmiselle. varsinaisia pisteenkerääjiä olivat nämä,jotka omisti laulunsa "faneille" tai "kaikille joilla on unelmia". todellisia nuoleskelijoita.
kyllä tosiaan outo oli toi veto kelle omisti biisin.. kyllä varmasti on kauheaa ku ystävä kuolee, mut; miksi kertoa samassa yhteydessä ko. henkilön parisuhde tms ongelmista...??? ei arikaan kalastellu ittelleen pisteitä siskollaan.. panu on mun mielestä vähän christian forssin tyylinen, ei suomessa herkkä fiilistely keikkaa tuo..
Eikös tuo Arikin ole kerjännyt niitä säälipisteitä: ankea lapsuus, siskon kuolema, jne...
Nyt Seiskan kannessa: ryypännyt putkeen 3 päivää...
Panu on paras!
julkisuuteen se kerrottiin vasta nyt, kun Ari oli jo valittu finaaleihin äänivyöryllä.
Joten säälipisteitä hän ei ole kerännyt, pikemminkin vaiennut asiasta mahdollisimman paljon.
..että se juttu kosketti Panua ihan todella!!Näkihän jokainen ihminen jolla on silmät päässä sen tv-ruudulta kuinka vaikeaa sen oli puhua siitä ja löysi kyllä juuri oikeanlaisen tulkinnan!