lukossa corolla

kakkos corolla pihalla lukossa .tiedän tyhmää vara avaimet hanska lokerossa varsinaiset jossain 6vuotiaan jäljiltä
konstia päästä sisään ??? vm 89
31194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ton ikäisen tojon lukot aukee saman tyylisellä avaimella tai sitten ruuvimeisselillä

Äänestä
  • meisseliä... Jos jollain tutullasi on samanlainen corolla, tai lähestulkoon samoilla kantturoilla, niin vuoden 84-91 vuosimallisten lukot ovat melkein samanlaiset.

    Avaimella ei ehkä heti saa lukkoa auki, mutta pienellä avaimen hellävaraisella ravistuksella ja pienellä kääntöliikkeen yrityksellä pitäisi aueta. Itsellä ollut tuon mallin corolloita useampi, ja aina päässyt toisen avaimella toiseen, ja toisinpäin. Ravistuksessa kannattaa kokeilla erilaisia syklejä, ja niiden toimivuutta, aivan varmasti aukeaa.

    Tässä ei ainakaan voroille tullut mitään uutta.

    Ps. Uskotko kun myyt autosi pois, niin ne varsinaiset avaimet löytyy heti?

    Äänestä

Mikset käytä poliisien ja autovarkaiden konstia.? pääset paljon helpommalla. Koska autosi on noin vanha niin pääset sinne yksinkertaisesti rauta avaimella. Irrotat haravasta yhden raudan pätkän ja työnnät vain virtalukkoon ja auto aukeaa sinulle. Entinen poikaystävä linna kundi ja tiesi kyllä kaikki keinot päästä mihin tahansa autoon maailman yksinkertaisemmin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lasirikkikkö kirjoitti:

kakkos corolla pihalla lukossa .tiedän tyhmää vara avaimet hanska lokerossa varsinaiset jossain 6vuotiaan jäljiltä
konstia päästä sisään ??? vm 89

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu