Annan jollotus ja ulina ei sovi Idols-tähdelle. Monipuolisuutta ei löydy sentin vertaa.
Anna putoaa seuraavaksi?
jaames hold
161126
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
On kyllä mennyt viimeaikoina huudoksi, sääli! Mutta uskon, että tippuu vasta Kristiinan ja Panun jälkeen.
Annalla on hyvä ääni, jota ei osaa valitettaen vielä käyttää kovin hyvin. Pariksi vuodeksi kasvamaan ja uusi kisa muualla kuin Idols-kuvioissa.
siinähän on vain sellainen homma, että luetteleppas joku iskelmätähti, joka laulaisi heviä. Tai hiphop-musiikkia edustava joka silloin tällöin laulaisi iskelmiä.
voi teitä,jotka ruikutatte monipuolisuudesta. Meidän maassamme laulaja laulaa tiettyä tyylilajia, sellaista idolia ei tarvita,joka osaisi kaikki,sillä tuklevaisuudessa se kuitenkin laulaa sitä juuri omaa lajiaan.
Yks kysymys: Onko Anna joku tähti?
siinähän on vain sellainen homma, että luetteleppas joku iskelmätähti, joka laulaisi heviä. Tai hiphop-musiikkia edustava joka silloin tällöin laulaisi iskelmiä.
voi teitä,jotka ruikutatte monipuolisuudesta. Meidän maassamme laulaja laulaa tiettyä tyylilajia, sellaista idolia ei tarvita,joka osaisi kaikki,sillä tuklevaisuudessa se kuitenkin laulaa sitä juuri omaa lajiaan.
NO EI NY TARVII LIIOTELLA, "ISKELMÄTÄHTI EI LAULA HEVIÄ"!! ÄÄLIÖ! KYLLÄ SEN ANNAN LAULAMISEN PITÄIS MONIPUOLISEMPAA AINAKIN SEN VERRAN OLLA, ETTÄ LAULAIS EDES NOPEITA VÄLILLÄ, EIKÄ VAAN YRITÄ MATKIA TUMMAIHOISTEN MUSIIKKIA!
se ois ehkä myyvin muuten, mut ei se nyt vaa riitä. Ei se oo mikään idols tyyppi. Pikkutyttö viel. Tavallsien näkönenkin viel kun katto sen sivui aikasemmin. Ei minkään näköne, elle oo hurjii tekoripsii, 5 millin pakkelikerrosta peittää niit arpii ym. nou nou
tiedät, mikä sopii idolille? Jos miettii muita "idoleita", kuten B. Spears, Darin, Antti Tuisku (laulutaidoton), Celine Dion jne. (ovat muuten kaikki IDOLEITA), niin aika samanlaista musiikkia ovat koko ajan esittäneet...
Anna paras idoliksi näistä vaihtoehdoista, mitä jäljellä on.
sinuun verrattuna..
edes laulaa oikein! Jostain kumman syystä suosiossa silti löytyy.
hauskaa kirjoittaa tuolla tavalla, jos asioista ei tiedä kaikkea? Missä minä olen kehunut osaavani laulaa? Missä olen väittänyt, että en osaisi laulaa?
Anna PARAS idoliksi!
Ihanuus putoaa seuraavaksi..
Se on varma.
Anna voittoon !
varmuuden vuoksi Seiskan reportterit paikalle, kun tämän tekosi teet.Näin henkisesti epäkypsiäkö ne Annan ihailijat ovatkin?Ihanuutesi joutaa kasvamaan vielä muutaman vuoden(ihan niin kuin sinäkin) ja opettelemaan laulamista.Ari ja Kristian ovat parhaat, mutta en minä nyt itsemurhaa tee, vaikka Annastakin idoli tulisi.
Saahan sitä olla mitä mieltä haluaa, mutta siitä ei kukaan ole kanssani eri mieltä, että Anna ei putoa seuraavaksi.
itseltään hengen riistäminen aikamoinen mielipiteen ilmaus onkin.Ehkä kuiteskin kannattaa enne sitä kokeilla mielenterveydellisisä palveluja.
kirjoittaja kokeileekin sitä...
Panu tippuu seuraavaksi! Hän on pojista heikoimmilla, riippumatta siitä miten hyvä hän on.
Ei helekata.. miks nämä Annan vihaajat väittävät kaikkia Annan 'faneja' teineiks, vaikka itsehän ne sitä koko ajan osoittavat tuolla vastenmielisellä väittämisellä. Huh, huh sanon minä.. on siinäkin meillä Suomen kansalaisia :).