Että pitikin sattua... mikäs nyt meni vikaan?
Pettikö Mellerin tuki ratkaisevalla hetkellä vai katkesiko suora yhteys yläkertaan räntäsateessa?
Pettikö Mellerin tuki ratkaisevalla hetkellä vai katkesiko suora yhteys yläkertaan räntäsateessa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Valehtelijalla ei ole kannatusta. Jopa "omat" tietävät totuuden vaikka eivät sitä tunnusta.
Hyvä yritys kuitenkin.
Siunausta
Viime eduskuntavaaleissa oli vielä hilkulla, samoin EU-vaaleissa, nyt jäi kauas taakse. Ei tämä ole enää hyvä yritys, tämä on hiipumista..
RKP voi vielä yllättää, sieltähän oli yksi 6000 v uskovainen aiemmin vielä eduskunnassa, liekö rannikon biblia-vyöhykkeeltä uusia YECcejä tullut ?
Tämä oli Herran tahto. Hänellä on Pekalle suurempia suunnitelmia tärkeämmillä pelikentillä kuin eduskunnassa.
>>Tämä oli Herran tahto.>Hänellä on Pekalle suurempia suunnitelmia tärkeämmillä pelikentillä kuin eduskunnassa.
"---Että pitikin sattua... mikäs nyt meni vikaan? --"
Ei mikään mennyt vikaan? :)
"--
Pettikö Mellerin tuki ratkaisevalla hetkellä vai katkesiko suora yhteys yläkertaan räntäsateessa?---"
Henkilökohtaisesti olen sitä mieltä, että nyt Pekalle jää entistä enemmän aikaa evosatuja levittävien piltdownhenkisten evouskovien harhamaailman haihduttamiseen. :) HEH!
Johdatuksessa menee Pekka! Aamen! Kiitos Herralle!
>>Ei mikään mennyt vikaan? :)>"--Pettikö Mellerin tuki ratkaisevalla hetkellä vai katkesiko suora yhteys yläkertaan räntäsateessa?---"
Henkilökohtaisesti olen sitä mieltä, että nyt Pekalle jää entistä enemmän aikaa evosatuja levittävien piltdownhenkisten evouskovien harhamaailman haihduttamiseen. :) HEH!>Johdatuksessa menee Pekka! Aamen! Kiitos Herralle!