Sokeakansa joka pimeydessä vaeltaa

Saddam kiitti ystäviään näitä "rauhanhörhöjä" suuresta kannatuksesta hänen toimenpiteilleen!!!!!!!!!

Lähde on radiouutiset klo 11.30
3122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

heh heh

Äänestä

mitenkään keksiä jotain muuta kuin toitottaa täällä typeryyttäsi

Äänestä

Joo kyll se niitä kiitti ja ihan ite viellä.
Satuin vaan kuuntelemmaan radioa.
Että nii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Usanisti kirjoitti:

Saddam kiitti ystäviään näitä "rauhanhörhöjä" suuresta kannatuksesta hänen toimenpiteilleen!!!!!!!!!

Lähde on radiouutiset klo 11.30

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu