TYTÖT PARHAITA

ROKKARIT POIS IDOLS KISASTA, SE EI OLE MUSIIKKIA
VAIN MÖLYÄ JA RÄMINÄÄ.
TYTÖT OVAT PAREMPIA KUIN NUO ROKKARIT.
3235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikä se oo heviä mitä he ovat esittäneet - jonkinlaista kalpeaa jäljitelmää vain.

Äänestä
  • paremmin =)

    Äänestä

  • itse.. kirjoitti:

    paremmin =)

    en minä ole Suomen idol-kilpailun finaalissa!
    Jos olisin, en ainakaan menis laulamaan hevibiisejä noin heppoisin eväin kuin Ari ja Kristian!
    Hevi on sellainen musiikinlaji, että siinä ei ole mitään "kultaista keskitietä" - on vain aitoa, rankkaa meininkiä tai vaisua jäljittelyä!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ROKKARIT ULOS kirjoitti:

ROKKARIT POIS IDOLS KISASTA, SE EI OLE MUSIIKKIA
VAIN MÖLYÄ JA RÄMINÄÄ.
TYTÖT OVAT PAREMPIA KUIN NUO ROKKARIT.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu