Anna on jo valmis idoli vaikka ikää ei ole siihen tarvittavaa määrää. Laulutaito on huomattavasti parempi kun kanssakilpailijoilla ja ulkonäkö on hiottavissa täydelliseksi. Jos tyttö kurkku kipeänä vetää tuollaisen setin niin siinä on pelkkää heviä laulavalle Arille esimerkiksi opin paikka. Älkää nyt enää sitä junttu karaoke-isäntää äänestäkö. Ja tämä Kristiina ei olisi edes finaali paikkaa ansainnutkaan.
Anna iästän huolimatta IDOLI
tarkkasilmä
3132
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
totta puhut...:) anna on paras tämän vuoden finalisteista.. pakko äänestää ekan kerran!!
Anna ei oo viel valmis tohon doonii,ku sitä jänskää nii paljo enne esityst!Sensijaam ari on jo valmis idoli,jonak levy menis nii suureen suosioon et huhu uhuhuhuhuhu!
Anna olis sopiva karusellikilpailun voittaja. Muutama vuosi lisää ja sitten takaisin kilo pakkelia vähemmällä määrällä ja enemmän kypsää itseluottamusta.
Ari ei ole junttia nähnytkään ellet sä sitten ole käynyt vetäsemässä karaookket Lahden suunnalla. Toivottavasti et!!
Ari ylivoimainen ykkönen ja muut seuraa taustalla!