10 syytä olla äänestämättä aria

1) Kuuntele
2) Kuuntele
3) eiku kuuntele
4) Kuuntele
5) Kuuntele
6) Kuuntele
7) Kuuntele
8) Kuuntele
9) Kuuntele
eiku
10) Kuuntele mä olen hevilaulaja.
..arin mielestä ero musiikkityylien välillä on siinä, minä vuosikymmenenä heavybiisi on tehty.
8343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Arilla on huippu huumorintaju. Mieti näitä.

Naimaton, mutta pantu on. Tahdon sängyn että voin nus..nukkua. Viiden vuoden päästä humalassa. remu-läppä Nina-läppä.

Äänestä
  • remu ja nina olivat tikahtua nauruun...mutta se on osoitus heidän huumorintajustaan- ei arin.

    Äänestä

1. Loistava ääni
2. Loistava ääni
3. Loistava ääni
4. Mahtava ääni
5. Kerrassaan jumalainen ääni
6. Ihana persoona
7. Oma itsensä eikä esitä
8. Kansainvälinen tähti
9. VOITTAJA
10. Kisan ehdottomasti paras LAULAJA

Äänestä
  • Oon sun kanssa täysin samaa mieltä. Ari on siis ehdottomasti tämän kisan paras laulaja. Sen ääni on AIVAN IHANA!! eikä huomannut sitä flunssaakaan.

    Annoin Arille äänen... Antakaa tekin!

    Äänestä

Minun mielestäni idolsin pitää osata käyttäytyä
myös. Arilla ei ole minkäänlaisia tapoja.
Arilla ei ole myöskään tarpeeksi älyä ollakseen
tulematta leuhkaksi, jos valittaisiin.
Tämä päivä ratkaisi kantani lopullisesti.
Liian ylimielinen ja liian yksipuolinen.

Äänestä
  • löytyy. tuomarit veti herneen nenään siitä kun ari ei taivu levy-yhtiön haluamaan muottiin ja rupea hymisemään jotain mitä lie skeidaa. täältä lähtee kymmenen ääntä arille jo pelkästä suoraselkäisyydestä.

    Äänestä

Ari on edelleen suosikkini! Minuun ei vaikuta tuomareiden arvostelut. Pidän erittäin hyvänä sitä, että joku uskaltaa avata suunsa myös tuomareille ja Aripa uskalsi..hih hii vieläpä suorassa lähetyksessä! Biisit veti hyvin! Sanokoon Nina mitä sanoo...hän tykkää vain lässy kappaleista! Arille kaikkea hyvää, olet aina suosikkini, kävi miten kävi!

Äänestä

Sinne meni, tuli annettua 10 ääntä Arille ja tiedättekös, että hän on Lahdesta..? Arille tuli plussat päälle, kun puolusti kappaleitaan. hyvä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


slurpo-nössöen kirjoitti:

1) Kuuntele
2) Kuuntele
3) eiku kuuntele
4) Kuuntele
5) Kuuntele
6) Kuuntele
7) Kuuntele
8) Kuuntele
9) Kuuntele
eiku
10) Kuuntele mä olen hevilaulaja.
..arin mielestä ero musiikkityylien välillä on siinä, minä vuosikymmenenä heavybiisi on tehty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu