Käsikirjoitus toimii :)

Hyvät tiputetaan ja finaalissa on Anna ja Kristiina ja Anna saadaan voittamaan.
1222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

JOkainen vähänkin markkinoinnista, profiloinnista ja kohderyhmäajattelusta ymmärtävä tuon on tiennyt jo kauan. Kristian sai lähteä nyt, koska sillä on jo bändi, joka on tekemässä levyä. Tän Krisu oli sanonut suoraan Bemarin tyypeille. Todennäköisesti on sen verran fiksu jäbä, että lähti kisaan vaan saadakseen itelleen miljoon taalan mainokset ilmaiseksi. Bändi on muuten hyvä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeah jee kirjoitti:

Hyvät tiputetaan ja finaalissa on Anna ja Kristiina ja Anna saadaan voittamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu