Katsokaapa

Kristianin ja Arin levyjä ostetaan ja he menestyvät jatkossa, mutta nämä surkeitten teinipiipittäjien levyt pölyttyvät hyllyissä.

Kristian ja Ari rulez...
3159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaupan hyllyt on pullollaan hyviä hevilevyjä
eikä niitäkään osteta kovin paljon.

Äänestä

Minäkin uskon, että äänestäjät kaikkoavat. On ihan sama, kumpiko teini siellä voittoon piipittää.

Äänestä

Jos vaikka myyvät platinaa eli myyntimäärä ylittää 100.000 niin 5 miljoonaa ei osta. Sitä paitsi voitte olla ostamatta ihan vuoden jokaisena päivänä.
Nyt vain harmittaa, kun ei voi antaa miinusääniä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ennustaja_ kirjoitti:

Kristianin ja Arin levyjä ostetaan ja he menestyvät jatkossa, mutta nämä surkeitten teinipiipittäjien levyt pölyttyvät hyllyissä.

Kristian ja Ari rulez...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu